Aktuálny čas je 18 Júl 2019, 20:07 Pokročilé hľadanie

Tefal - svetobeznik

Tefal - svetobeznik

Poslaťod Tefal » 09 Jún 2013, 10:38

Opustam podu hrdeho Albionu a mierne sklamany z nedokoncenej roboty v Portsmouthe smerujem blizsie k domovine, presnejsie do Augsburgu, do futbaloveho Bavorska :drink:

Obrázok
Obrázok

FC Augsburg

Obrázok

Klub sa pred dvomi rokmi konecne premierovo dostal do Bundesligy, no v nej stravil akurat tak dva roky a v tej minulej skoncil v lige uplne posledny, trener Markus Weinzierl musel prec, miesto neho naopak prisiel Heiko Vogel a toho cakali boje o navrat spat. Ibaze stalo sa to, ze s klubom miesto o postup bojoval o zachranu a Pistovi dosla trpezlivost no a "Vtak" letel :rtfm:

momentalna situacia v klube je nasledovna:

hlavny sef Stefan Reuter :bigboss: ma ani velmi nemusel oboznamovat s nastrahami ake na mna v klube cakaju. Augsburg sa totiz nachadza tesne nas zostupovymi prieckami, hraci si matne spominaju na posledne vitazstvo takze tomu zodpoveda aj nalada v kabine...
Cielom do konca sezony je nevypadnut z II ligy :good2: a nasledne pocas leta pripravit tim na dalsiu sezonu v ktorej by mal Augsburg bojovat predsa len o trosku ine priecky v lige...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Novy trener posilnuje "staffroom" :friends:

Vobec prvymi krokmi v novom klube bolo dotiahnutie novych tvari, ktore budu mat na starosti trening hracov, pretoze napriek dobrej urovni treningovych priestorov sa tam na moj vkus pohybovalo velmi malo odbornikov. No a "hlavnym" kto bude mat na starosti juniorku sa stal Mark Kelly, ktory odvadzal dobru pracu uz v Portsmouthe :good3:
Naposledy upravil Tefal dňa 03 Júl 2013, 11:51, celkovo upravené 3
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: Petrzalka

Re: FC Augsburg

Poslaťod cervo06 » 09 Jún 2013, 10:47

Super, Nemeckú ligu mám veľmi rád, a tak som rád, že si zavítal aj sem, navyše je na tom Augsburg asi lepšie ako Portsmouth :) K Augsburgu nemám žiadny vzťah, no snáď sa ti bude dariť, GL
Obrázok
Obrázok užívateľa
cervo06
Veľká nádej
Veľká nádej

Som fanúšikom:: Borussia Dortmund

Poslaťod Tefal » 09 Jún 2013, 11:18

Tak pevne verim, ze to bude predsa len o triedu lepsie nez v pripade Portsmouthu, ale dost ma strasi forma timu. Na jar vyhrat jediny zapas z osmich???
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Tefal » 09 Jún 2013, 11:25

Augsburg pokracuje v mizernych vykonoch aj pod novym trenerom

Obrázok

Co dodat... ked sa necha nas najskusenejsi hrac vylucit uz v prvom polcase, utocnici sa zobudia az niekedy na konci toho druheho, tak to nemoze dopadnut inac, nez dalsou prehrou. Uz sa tesim na leto, pretoze sa v kadri zrejme bude poriadne upratovat :devil:
Inac, nasim jedinym stastim bola remiza posledneho Heidenheimu s predposlednym St. Pauli! inac by sme sa ocitli uz fakt na vypadavajucej priecke. Aj ta momentalna nam zarucuje nutnost hrania baraze...

Obrázok
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Tefal » 09 Jún 2013, 12:28

Augsburg sa nadalej zahrava s ohnom!

Obrázok
Mimoriadne dolezity zapas proti Cottbusu, ktory je len o priecku nad nami a ako to dopadlo? Molders v prvom polcase neda penaltu :nono: a nieze by prestrelil, on ju flagrantsky zahodi! Nasledne tupymi, lebo inac to ani nazvat nemozno, chybami pustime supera do dvojgoloveho vedenia a az v zavere ked sme hrali cisty vabank uhrame aspon bod?
Ako som pozeral v supiske, ako je to zo zmluvami u hracov zakladnej zostavy, by som predchadzajuceho trenera rovno nakopal. Vsetci maju predlzene najmenej na dva roky, takze mi to pride, ze im je to vlastne jedno, ci sa vyhra, ci sa prehra... hlavne je, ze dostanu peniaze na ucet... :nono: ale to sa este uvidi, kto je tu king :king:

Obrázok
Dalsi zapas, no tentokrat proti favorizovanemu Mainzu sme opat uhrali na remizu, aj ked v druhom polcase som mal chut vystriedat rovno cely tim, pretoze to zacali flakat... a to po pohovore v kabine srsali bojovou naladou...

Obrázok
v tabulke sa nadalej drzime tam kde sa drzime, a v poslednych 4 zapasoch nas necaka nic prijemne... tak drzte palce :tko:
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Chymus » 09 Jún 2013, 13:03

Fuu ten trener juniorky vyzera veeelmi dobre. Urcite vychova v tvojom time velmi vela talentov. Rozmyslam, ze by som sa do tvojej juniorky prihlasil aj ja. Beriete do juniorky aj hracov po 30ke? Vek sice mozno vyzera ako problem, ale urcite to dozeniem bojovnostou a oddanou spolupracou s Markom :aaa:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod Tefal » 09 Jún 2013, 13:35

:P to vies, ja si viem vybrat "odbornikov" do timu :sohappy:

Obrázok
no, ale podme pekne k futbalu, pretoze s Augsburgom to aleze vobec nevyzera dobre. V suboji proti Hoffenheimu druhy polcas tak odflakli, ze som musel asistenta poziadat, nech na nich navrieska tentokrat on a ja som sa satni rovno vyhol. To ste vsak mali vidiet :bigboss: Reutera, co ten tam s nimi narobil... a hlavny dovod? Ono totiz nie len ze sme prehrali, ale vdaka vitazstvu St. Pauli sme klesli na predposledne miesto!
nadavky a zdrbavanie zrejme viac pochopia v nemcine, nez v anglictine... snad :blackeye:

Obrázok
Proti Drazdanom sme mali snad poslednu sancu ukoristit ake take body, pretoze v poslednych dvoch zapasoch hrame proti druhemu Aue a piatemu Regensburgu. Chvalabohu takticke pokyny zabrali a zubami nechtami sme uchranili doma prve vitazstvo pod mojim vedenim... :heat:
Ani zdaleka vsak nemame vyhrate. Ak nechceme buducu sezonu hrat v III. lige tak musime v zvysnych dvoch zapasoch bodovat, co je pri momentalnej forme sice viac vec zazraku, no verim, ze sa udrzime...
Inac, uz teraz mam jasno v tom, ze pocas leta nastane v time velke prebudovanie a na ciernom zozname mam uz viac nez 10 mien! Majka z Gurunu a jej lietanie bude oproti vyhadzovaniam v Augsburgu suvix :agg:

Obrázok
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Tefal » 09 Jún 2013, 14:09

Augsburg zapas proti favoritovi nezvladlo, o vypadavajucich sa tak rozhodne az v uplne poslednom kole

Obrázok
Co dodat, ked hracom v kabine pred zapasom poviete, ze je to na nich aby ukazali, ze futbal vedia hrat a dostanu gol hned z prvej akcie supera... ? :no:

Obrázok

V poslednom kole tak bude poriadne horuco! My privitame na domacej pode piaty Regensburg, zatial co Heidenheim hra doma s prvym Aue ( a pevne verime, ze zopakuju vykon ako proti nam :blush2: ) a tiez budeme musiet sledovat ako si poradi St. Pauli na pode Mnichova 1860. Na nas je samozrejme aby sme doma vyhrali a potom nebudeme musiet cakat na spravy od superov, no chcite nieco od tychto amaterov...

Obrázok
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Tefal » 09 Jún 2013, 14:34

Augsburg na poslednu chvilu zabral - caka ho este baraz!

Obrázok
Konecne vykon z ktoreho som si nemusel trhat vlasy. Pocas polcasovej prestavky som sice mal opat s niektorymi hracmi vymenu nazorov, no aspon mi ulahcili vyber tych s ktorymi do tej dalsej sezony uz nepocitam.
V barazi o zotrvanie v II. lige nas ale necaka lahky super. Proti nam sa postavi Hansa Rostock a v dvojzapase budeme musiet potvrdit, ze v tej II. lige naozaj chceme ostat
( keby som mohol, radsej na ihrisko vybehnem sam a nebudem sa na tie nemehla spoliehat... :nea: )

Obrázok
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Tefal » 09 Jún 2013, 16:30

Shakesperovska drama zo stastnym koncom pre Augsburg!

Obrázok
pred vypredanym hladiskom sme sice supera prestrielali, no co z toho, ked ten jediny gol strelil prave super :suicide:

Obrázok
pred zapasom sme vedeli, ze ak chceme pomyslat na vitazstvo, musime supera od uvodnym minut pritlacit pred branu a strelit co najrychlejsie gol. Ten rychly gol aj padol, ale do nasej siete! Ze mi v tom momente nebolo vsetko jedno, ani nemusim hovorit.
Do konca polcasu sme vsak este dokazali vyrovnat, no domaci hrali na domacej pode predsa len lepsie nez tomu bolo pred stvormi dnami...
Druhy polcas vsak priniesol dramu aku Nemecko uz davno nezazilo :dance:
Uz po par minutach druheho polcasu sa necakane ( aspon pre mna ) trafil Aristide Bance a zrazu sme vdaka dvom golom na ihrisku supera viedli! No to bol len uvod do dramy aka mala prist. Domacim trvalo zhruba stvrthodinku kym sa z golu otriasli a Adamyan odpovedal golom na 2:2 a Rostock bol jednou nohou v II lige!
Hostia sa do svojho supera zahryzli, domaci sa naopak stiahli a odrazali utoky ako cinsky pingpongovy hrac a cas sa kratil :nea:
V nadstavenom case, ked Augsburg v zufalom tlaku poslal pred branu Rostocku vsetko zive aj s upratovackami sa po rohovom kope dostal k lopte Verhaegh a stadion v Rostocku stichol...
Domaci sa po tomto KO udere uz na odpor nezmohli a ked rozhodca odpiskal koniec, mohli v Augsburgu slavit vitazstvo a zaroven tuho vybojovane zotrvanie v II. lige :aaa:

Obrázok
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia