Aktuálny čas je 17 Jan 2018, 01:12 Pokročilé hľadanie

Prestupové špekulácie

Prestupové špekulácie

Poslaťod Patres10 » 13 Jún 2013, 11:41

Tak ako kazdy rok, aj tento sa uz popisalo kvantum "overenych" informacii o roznych moznych variaciach prestupov, ci uz hracov alebo manazerov. Niektore sa potvrdili, ine boli (ako sa ocakavalo) len vyplodom horlivej novinarskej fantazie.

Bol by som rad, ak by sa do tejto temy pridavali rozne tieto informacie a my si prediskutovali, ci maju vobec nejaky realny zaklad (a aspon si zväcsime prehlad).
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Re: Prestupové špekulácie

Poslaťod Patres10 » 13 Jún 2013, 11:50

Z toho kvanta co sa uz napisalo, ma zaujala jedna informacia o planovanych nakupoch Rafu Beniteza, ktory si nasledujucu sezonu (snad celu) odsedi na lavicke Marekiarovho SSC Neapol.

Podla informacii, ktore som cital, ma Rafa zalusk hned na trojicu hracov, a to na Gomeza (Bayern), Fellainiho (Everton) a Škrtela (Liverpool).

Obrázok

Moj nazor:
- Gomez jedine ako nahrada za Edinsona Cavaniho v pripade jeho odchodu. Inak by si opät moc nezahral. Davam tomu 35%
- Fellaini je uplne ina kategoria a ak by aj Everton pripustil jeho odchod, pridu ponuky z omnoho väcsich klubov ako Real, Man City, Man Unt, pripadne milionarske PSG ci Monako. Sanca tohoto prestupu podla mna 0%
- Škrtel ako jeho byvali zverenec v Liverpoole, ktoreho prave Rafa do tohoto klubu priviedol, su naopak podla mna velmi vysoke. Daval by som im az 80%. Vsetko vsak zavisi od ochoty Liverpoolu Martina predat a ake odstupne by za neho stanovili.

Vase nazory?
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Chymus » 13 Jún 2013, 14:12

Fellaini sa skor spomina v suvislosti s Arsenalom ci Manchestrom Utd. Vraj preferuje Londyn cize londynske kluby by v tomto pripade mohli byt vo vyhode. Co ale moze byt nevyhoda je jeho klauzula, ze Everton ho nepusti pod 23 mil. libier. A ako pozname Arsena Wengera, ten asi tolko za hraca nevysoli. No uvidime. Kazdopadne si myslim, ze ani jeden z troch hracov, ktorych si uviedol, sa do Neapola stahovat nebude.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod hansus82 » 01 Jún 2015, 14:05

Top 20 najhorších prestupov sezóny 2014/2015 podľa goal.com:
1. Angel DI MARIA (Man Utd) za 75 miliónov eur z Realu Madrid
2. Eliaquim MANGALA (Man City) 40 mil. z Porta
3. Juan Manuel ITURBE (AS Rím) 30 mil. z Hellas Verona
4. Thomas VERMAELEN (Barcelona) 20 mil. z Arsenalu
5. Radamel FALCAO (Man Utd) hosťovanie z Monaka
6. Mario BALOTELLI (Liverpool) 20 mil. z AC Miláno
7. Ciro IMMOBILE (Dortmund) 20 mil. z FC Turín
8. DORIA (Marseille) 7 mil. z Botafoga
9. Andre SCHURRLE (Wolfsburg) 30 mil. z Chelsea
10. Dejan LOVREN (Liverpool) 25 mil. zo Southamptonu
11. Juan CUADRADO (Chelsea) 35 mil. z Fiorentiny
12. Alessio CERCI (Atletico Madrid) 18 mil. z FC Turín
13. DOUGLAS (Barcelona) 5 mil. zo Sao Paulo
14. Alfred FINNBOGASON (Real Sociedad) 7,5 mil. z Heerenveenu
15. Ashley COLE (AS Rím) voľný prestup z Chelsea
16. Adrian RAMOS (Dortmund) 9 mil. z Herthy Berlín
17. Fernando TORRES (AC Miláno) hosťovanie z Chelsea
18. Lucas SILVA (Real Madrid) 14 mil. z Cruzeira
19. Yann M’VILA (Inter Miláno) hosťovanie z Rubinu Kazaň
20. Lukas PODOLSKI (Inter Miláno) hosťovanie z Arsenalu
http://www.goal.com/en/news/7180/galleries/2015/05/30/12148012/balotelli-vermaelen-falcao-and-the-20-worst-transfers-of-the?ICID=SP_PN_1
Aký je Váš názor? Súhlasite s týmto rebríčkom? Ja by som dal napríklad Falcaa a Balotelliho ešte vyšše a Torresa tiež (tam sa jedná iba o hosťovanie v Miláne, nie v Atleticu)
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MŠK Tesla Stropkov

Poslaťod Patres10 » 01 Jún 2015, 20:54

Vôbec...

Di Maria nehral vôbec zle. Nech si hovoria kritici čo chcú, ale odovdzal mierne lepší ako štandardný výkon v porobnaní s ostatnými hráčmi PL. Jedinou chybyčkou krásy bolo premrštených 75 mil. za jeho prestup. Preto ho davajú tak vysoko.

Druhým z ManU je Falcao. Z ekonomického hladiska by som to bral ako celkom dobrý pokus. Ok, platili mu mesačne krásne prachy, ale nezaplatili za neho ani cent navyše. Bol zadara na hosťovaní. Ale štýl ManU mu proste nesedel. Snahu mu uprieť nemožno.

Ostatných zo zoznamu by som nerád hodnotil, pretože niektorí tam patria právom (LOVREN, CUADRADO, BALOTELLI - ten mal byť na prvom mieste, IMMOBILE, MANGALA) ale niektorý nemali ani len príležitosť poriadne ukázať čo v nich je (VERMAELEN, SILVA, DOUGLAS)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Chymus » 02 Jún 2015, 13:55

Viac menej suhlasim s obidvomi. Tak ako napisal hansus Balotelli, Falcao i Torres mali byt vyssie. A tak ako napisal Patres Balotelli mal byt #1 a taktiez vysoke DiMariove postavenie je uplne zasluzene skrz neskutocne prestrelenu prestupovu ciastku. Keby dali za nho 20 milionov tak by som ho do tohto rebricka mozno ani nedal. Ale 75??? :bad: Podla mna vyrazne vyssie mal byt aj Cuadrado, ktory bol tiez kupeny v akcii v Tescu. A Podolskeho si tiez viem predstavit vyssie. Ktovie, ci by sa do rebricka dostal Vermaelen, keby bol fit...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod hansus82 » 03 Sep 2015, 06:34

ako vyzeral posledný prestupový deň v Anglicku... :rolf:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MŠK Tesla Stropkov

Poslaťod Patres10 » 03 Sep 2015, 18:53

:rolf:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť