Aktuálny čas je 20 Júl 2018, 20:41 Pokročilé hľadanie

Filmový a seriálový koutek

Re: Filmový a seriálový koutek

Poslaťod Tesfaye » 13 Jún 2013, 08:24

z filmoviny - Kušturicove veci (čierna mačka, biely kocúr, underground), Mesto bohov, pre mňa najlepší akčňák - Black Hawk Down
zo seriálov dominujú práve tie z produkcie ejdžbíou, South Park a Malviviendo (http://www.csfd.cz/film/290232-malviviendo/)
a ešte odporúčam také dva blízkovýchodné filmy, jeden je palestínsky o dvoch teroristoch http://www.csfd.cz/film/204572-raj-hned-ted/ a druhý izraelský o masakroch v utečeneckých táboroch http://www.csfd.cz/film/242273-valcik-s-basirem/
Obrázok užívateľa
Tesfaye
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: Aston Villa

Poslaťod El Buitre » 13 Jún 2013, 14:10

x
Naposledy upravil El Buitre dňa 01 Apr 2015, 00:50, celkovo upravené 1
El Buitre
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: Real Madrid

Poslaťod iMires » 21 Jún 2013, 11:43

Z písaného vo vedľajšej, knižnej téme vyplýva, že som fanúšik hlavne sci-fi a fantasy, aj keď oveľa radšej sci-fi. :D

zo seriálov, ktoré som sledoval(sledujem) spomeniem abramsov LOST, ktorý som sice doteraz nepochopil úplne, ale bol vo svojej ére mojím najobľúbenejším. No asi najradšej mám sitcomy. Začalo to kdesi s Frasierom, Ženatým so záväzkami, pokračovalo to Priateľmi, Dharmou a Gregom, britskými Allo! Allo!, Black Adder, až sa dostávam k súčastným - Teória veľkého tresku za všetky. No je toho oveľa oveľa viac. :D

Z filmov, ako Patres píše, som hltač hlavne amerických Blockbusterov, či , aj toto leto čakám na Muža z oceli, nového Iron mana, Thor 2, ale hlavne Pacific Rim. Sa už neviem dočkať. :D

Inak mám viac obľúbených hercov(Will Smith, Hugh Jackmann, Bruce Willis, ale hlavne Angelina Jolie :blush: :blush2: ), z čoho vyplýva, ktoré filmy mám hlavne prepozerané. :D

Som tiež srdcový Cimrmanológ, ako aj člen lietajúceho cirkusu od Monty Pythonov. A samozrejme ako fanúšik 4 kolies aj Top Gear.

PS: na to, aby som tu spomenul všetky moje obľúbené filmy, seriály, či programy, by mi možno ani miesto na serveri nestačilo, tak to tu teraz ukončím. :)
Obrázok užívateľa
iMires
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Danny111 » 09 Júl 2013, 22:55

Pre mňa je Vykúpenie z väznice Shawshank jeden z najlepších filmových počinov modernej doby :bigboss: , vždy s odstupom času si ho rád pozriem a vždy v ňom vidím niečo nové. Ďalej medzi moje srdcovky patria Mesto Bohov, Requiem for a Dream, Zelená míľa, Zachráňte vojaka Ryana, Tigerland. Zo žánrou obdivujem psychologické filmy, tak ak by niekto o nejakom dobrom vedel SZ :blush2: . Zo seriálov Dva a pol chlapa, Frasier, Priatelia..
Danny111
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: AS Rím

Poslaťod Patres10 » 11 Júl 2013, 09:58

No prave som dopozeral Game of Thrones 3. seriu a musim povedat Waaaaaaaaaau!

Takyto zvrat som fakt necakal :no: (a pre mna, kedze som knihu necital, dost sokujuce). Kto este nevidel, vrelo odporucam :dance2:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Poslaťod Seki23 » 11 Júl 2013, 12:37

Tak čo sa týka o mojich filmoch, mne sedia také drámy, thrillery ale aj akčné a komédie. :D :D Rád si pozriem určite perfeknté filmy. Posledný film, čo ma tak nadchol tak to bol asi : Django: Unchained, samozrejme po anglicky a s titulkami. Čo sa týka serialov tak Big Bang Theory je jasný, Dva a pol chlapa, priatelia , Joey atď. To ani nemusím menovať, alebo Top Gear. Ale čo sa týka seriálu čo ma zažral, tak je to The Vampire Diaries, teraz sa mi smejete, ale 1.séria bola priteplená ale zvýšne tak to bolo klobúk dole. A ešte milujem komédiu 21 jump street a teším sa na 22 jump street. Takže asi tak, teraz si na žiadné iné filmy nespomeniem :D a ešte mám rád filmy s Di Capriom, ako napr. Shutter Island, The Inception alebo John Edgar.
Seki23
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: REAL MADRID CF

Poslaťod Chymus » 11 Júl 2013, 16:18

Filmy s DiCapriom patria aj u mna medzi top. Zaciatok jeho kariery som povazoval za trapny, resp posobil moc sladucko a to nebolo nic pre mna. No od Gangs of New York som sa zacal o jeho filmy zaujimat viac a v Blood Diamond ma svojim vykonom uplne dostal a odvtedy zeriem kazdy jeho film. A Inception? 10/10
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod Patres10 » 11 Júl 2013, 17:51

Inception u mna nebol az taky jeho top ako spominany Shutter Island. A zasa na druhej strane J. Edgar ma ako film moc nenadchol, aj ked jeho vykon bol obstojny...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Chymus » 11 Júl 2013, 19:19

Iste, kazdy ma rad nieco ine. Shutter Island je tiez bezpochyby skvely film, ale v podstate po par minutach som vedel ako skonci a preto mu davam "iba" 9/10.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod Patres10 » 11 Júl 2013, 21:10

Tak to si potom pan, pretoze ja som to zacal tusit az niekedy v 2/3 filmu, ale nebol som o tom 100% presvedceny
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

PredchádzajúciĎalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť