Aktuálny čas je 17 Jan 2018, 11:00 Pokročilé hľadanie

Miesto pre tipujúcich

Miesto pre tipujúcich

Poslaťod Patres10 » 20 Aug 2013, 09:55

Ako som už v chate pár krát spomenul, bol som oslovený natipovať pár zápasov finálnej fázy kvalifikácie do LM. Konkrétne päť zápasov (keďže uzávierka bola v piatok 16.8. nevedel som ešte pár dôležitých informácií, ktoré môžu a aj výrazne ovplyvnili moje tipy). Tieto tipy s popisom nájdete v 33. kurzovom lístku Nike (dúfam, že po malej úprave, nakoľko sme sa dohodli na aktualizácii už na strane vydavateľa, po odohraní víkendových zápasov, čiže aj ja som zvedavý, čo a ako nakoniec uverejnené bude):

Utorok 20.8.2014

Plzen – Maribor – V tomto zápase je podľa mňa Plzen jednoznačným favoritom a preto si nedokážem predstaviť zaváhanie na domácej pôde. Maribor síce v domácej lige zatiaľ neohrozene vedie ligu s famóznou bilanciou 4-0-0 a skóre 14:2, ale na Plzeň to stačiť nebude. Môj tip 1 - Výsledok 3:1 Obrázok

PSV – Milano – Domáci zatiaľ šliapu ako hodinky a neprehrali ani jeden z posledných 5. stretnutí, keď naposledy rozstrieľali doma NEC 5:0. Narozdiel od AC, ktoré zatiaľ v príprave podáva rozpačité výkony. Avšak predpokladám, že na vystúpení v LM si už dajú záležať. Preto sa skôr prikláňam k nerozhodnému výsledku. Môj tip X - Výsledok 1:1 Obrázok

Streda 21.8.2014

Fenerbahçe – Arsenal – Oboch aktérov čaká ešte len tento víkend prvé kolo v domácich súťažiach, preto je tažko na základe prípravných stretnutí hodnotiť ich aktuálnu formu. Turci sú na domácej pôde vždy veľmi silný, ale verím vo víťazstvo Arsenalu, ktorému sa rozstrieľal v príprave Giroud. Môj tip 2 - Výsledok 0:3 Obrázok

Ludogorec – Bazilej – Ludogorec, ktorý vyradil náš Slovan, či dvoma výhrami slávnejší srbský Partizan Belehrad, je síce milým prekvapením, ale na Bazilej by jeho doterajšie výborné výkony stačiť nemuseli. Preto sa skôr prikláňam k víťazstvu hostí, avšak s poistkou X2 - Výsledok 2:4 Obrázok

Steaua – Legia – Kuciakova Legia cestuje na veľmi horúcu pôdu do Bukurešti, kde bude mať veľmi ťažké uhrať čo i len bod. Steaua podľa mňa naplno využije výhodu domáceho prostredia. Môj tip 1 - Výsledok 1:1 Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Re: Miesto pre tipujúcich

Poslaťod Patres10 » 20 Aug 2013, 22:39

To mi nik tie tipy neskritizuje?
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod hansus82 » 21 Aug 2013, 06:50

Patres10 píše:To mi nik tie tipy neskritizuje?

a čo máme kritizovať? ved si dobre tipol :winner:
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MŠK Tesla Stropkov

Poslaťod Patres10 » 21 Aug 2013, 08:41

Tak ešte stále sú tam 3 stretnutia, ktore sa hraju dnes :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod hansus82 » 21 Aug 2013, 09:21

Fenerbahce vs Arsenal
tu som pôvodne chcel hrať Fenerbahce, ale po prehre Arsenalu som si vedomý toho, že v prípade prehry, by fans zrejme už žiadali Wengerovu hlavu, no do výhry hostí sa neodvážim ísť, skôr by som dal, pri ofenzívnej snahe Arsenalu a potenciálnych brejkoch domácich, že obaja dajú gól, a over 2,5 g
Tipy:
Obaja dajú gól - ANO @ kurz: 1,75 Interwetten / 0-3 KO
overv 2,5g @ kurz: 1,90 Interwetten / 0-3 OK

Ludogorec vs Bazilej
Zápas, ktorý naozaj môže podľa mňa skončiť hocijako, preto sa ním ani nezaoberám, ale ak by som si mal vybrať, tak možno 1.polčas: remíza
Tip: bez tipu / 2-4 (1.polčas: 1-1)

Steaua vs Legia
Aj keď nerád tipujem rumunské mužstvá, predsa len faktor postupu do skupín LM by mal zavážiť, a nemalo by sa dnes v Bukurešti nič predávať ani kupovať, verím, že domáce prostredie rozhodne a Steaua vyhrá
Tip:
1 @ kurz: 1,75 Interwetten / 1-1 KO

Schalke vs PAOK
PAOK nahradil Ukrajinský Metalist Charkov, domáci sú favoritom, ale kurz na jednotku je nízky, do handicapu sa neodvážim, nakoľko domáci sa meno súpera dozvedeli dosť neskoro, ale vyhrať by mali
Tip: bez tipu / 1-1

Dinamo Zagreb - Austria Wien
zápas, v ktorom sú domáci favoritom, Austria strieda zlé výkony s dobrými, naposledy rozstrieľali hráči Austrie doma Ried 5:0, no napriek tomu neverím, že dokážu vyhrať v Zágrebe, no gól by mohli streliť :)
Tip:
Hostia dajú gól: ANO @ kurz: 1,55 fortuna / 0-2 OK
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Patres10 » 21 Aug 2013, 10:13

Fenerbahce vs Arsenal
Tvoje tipy:
Obaja dajú gól - Podla môjho nazoru nie
over 2,5g - ja by som skôr tipoval pod 2,5

Schalke vs PAOK
Tip: Tu verím vo víťazstvo domácich

Dinamo Zagreb - Austria Wien
Hostia dajú gól: ANO - súhlasím
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod hansus82 » 21 Aug 2013, 10:28

Patres10: Arsenal, kopa zranených hráčov, odišlo 17 hráčov, prišiel len jeden, myslím, že gól dostanú aj dajú, no uvidíme, bude to zaujímavé, na tiket ide over 2,5 a steaua, ostatné som len tipol, bez reálneho podania. 8)
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Patres10 » 21 Aug 2013, 10:36

hansus82 píše:Patres10: Arsenal, kopa zranených hráčov, odišlo 17 hráčov, prišiel len jeden...

Odisli hraci ktori vobec nehravali, resp. boli v juniorkach, preto to nepovazuj za oslabenie. Co sa zranenych týka, podla posledných správ je Gibbs, Sagna a Monreal k dispozicii, len Chamberlain laboruje s kolenom.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod hansus82 » 21 Aug 2013, 10:58

Možno budú pripravení nastúpiť, ale či budú 100% fit ťažko povedať, každopádne sa mi zdá, že stávkové silou mocou tlačia tipérov do jednotky, po tipovacích fórach každý bije 1 kvôli vysdokému kurzu, každopádne bude to zaujímavé, mne je jednno ako to dopadne, len nech je prestrelka :winner:
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Poslaťod Patres10 » 21 Aug 2013, 14:14

Tak prestelka nech to kludne je, ale s vitaznym koncom pre Gunners :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť