Aktuálny čas je 19 Jún 2018, 04:27 Pokročilé hľadanie

Slovenská "Repre"

Re: Slovenská "Repre"

Poslaťod hansus82 » 23 Sep 2013, 12:42

A to sme sa po zrebe tejto kvalifikacie videli vsetci v Brazilii... a ako fans sa tam aj môžme vidieť stále :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MŠK Tesla Stropkov

Poslaťod Chymus » 23 Sep 2013, 15:21

Vsak to bolo vsade v mediach :) A objektivne treba uznat, ze sme dostali fakt najlahsiu skupinu. Uznavam, ze Bosna ide ako ohen, ale tym "stastlivcom" Grekom sme teraz vyrazne pomohli sami svojou neschopnostou.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod Patres10 » 23 Sep 2013, 15:28

Tak media toho popisu... Ale realne sme aj podla rankingu FIFA ci UEFA hrali az tretie husle... Ale stou nasou neschopnostou mas pravdu. A stastlivci Greci zasa ukopu vysledkami 1:0 postup na MS :bad:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Poslaťod Chymus » 23 Sep 2013, 18:12

Nuz darmo. Oni maju ten svoj system brutal premakany a nikto sa nebude pozerat na to, ze kazdeho davali 1:0 bez ohladu na kvalitu supera ked budu stat na Maracane pred plnym stadionom.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Poslaťod Tesfaye » 20 Nov 2013, 23:08

naši chlapci vybojovali bod zo zápasu s Gibraltárom :winner:
mali sme prevahu v držaní lopty
vytvorili sme si šance
a pre niekoho sme boli atraktívny súper
takže klady prekrývajú zápory a prajem našim chlapcom veľa šťastia v bojoch s ďalšími futbalovými veľmocami, ďalšie by malo byť grónsko
Obrázok užívateľa
Tesfaye
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: Aston Villa

Poslaťod Chymus » 25 Nov 2013, 21:19

Ak to poriadne zabetonujeme tak snad s Gronskom nejaky bod uhrame, ale trosku som skepticky
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Poslaťod BorisNZ » 26 Nov 2013, 21:44

Ale no... Neberme to tak tragicky, ten Gibraltar to je nič, Farkas Juhar Stetin Kona uz nikdy hrat nebudu, ten zapas sa vobec nemal hrat, mame par sikovnych hracov, ak budu zdravi v dalsej kvalifikacii mozme hrat o postup.
BorisNZ
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: FC Liverpool, AS Saint-Etienne, FKM Nové Zámky :D

Poslaťod Patres10 » 10 Okt 2014, 12:11

Obrázok

Včera sme opäť prepisovali históriu a tu je oslava hráčov po zápase v útrobách žilinského štadióna:

phpBB [video]
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Patres10 » 13 Okt 2014, 11:11

Obrázok

La Furia roja padla po ôsmych rokoch

Španielska futbalová reprezentácia prehrala po ôsmich rokoch zápas kvalifikácie. Vo štvrtok 9.10.2014 sa o to postarali Slováci, ktorí zásluhou gólov Juraja Kucku a Miroslava Stocha porazili "La Furiu Roja" 2:1.

Kritika španielskych médií po šokujúcej prehre zverencov Vicenteho del Bosqua nenechala na seba dlho čakať. Španieli sú sklamaní z vystúpenia svojho tímu, stále úradujúceho majstra Európy, na Slovensku. Média píšu o nečakanej a prekvapujúcej porážke.

Španieli rozhodne nepodcenili Slovákov. To slovenskí futbalisti poctivou defenzívou donútili úradujúcich majstrov Európy siahnuť až na dno síl a napokon im zobrali všetky tri body. Aj túto myšlienku vyslovil hrdý tréner slovenskej reprezentácie Ján Kozák po štvrtkovom pôsobivom futbalovom večere v Žiline, na ktorého konci takmer 10 000 divákov potleskom v stoji odmenilo jeho zverencov nielen za víťazstvo 2:1, ale aj predvedený výkon.

"Tvrdiť, že nás súper podcenil, je zavádzajúce. Áno, brankár Kozáčik nás výrazne podržal najmä na začiatku druhého polčasu, keď sa stupňoval tlak Španielov, ale na to je tam, aby chytil, čo sa dá. Aj vo futbale je to tak, že šťastie sa prikloní na stranu toho, kto oň bojuje. A my sme hrali proti súperovi veľkého mena tak, ako sa má hrať - so srdcom a keď bolo treba, aj cez bolesť," povedal spokojný tréner Kozák.

najkrajšie momenty zo zápasu si môžete pozrieť nižšie:

phpBB [video]

Kašu zo sekery neuvaríš

Toto bieloruské príslovie má slovenský ekvivalent v "z h*vna bič neupletieš" a podľa bieloruských médií odzrkadlilo výkon domácej reprezentácie proti našim chlapcom. Slovenskí futbalisti majú po úvodných troch zápasoch kvalifikácie o postup na ME 2016 do Francúzska plný počet deväť bodov. Po septembrovom stretnutí na Olympijskom štadióne v Kyjeve s Ukrajincami 1:0 a senzačnom zdolaní úradujúcich kontinentálnych šampiónov zo Španielska 2:1. dokázali vyhrať aj v nedeľu v Borisove nad Bieloruskom 3:1. Hlavným hrdinom tohto stretnutia bol dvojgólový Marek Hamšík, ktorého chvália i médiá. Slováci majú aj vďaka jeho výkonom dobre rozohranú kvalifikáciu o postup do Francúzska, s deviatimi bodmi sú lídrami C-skupiny.

"Na doterajších výsledkoch môžeme stavať v tejto kvalifikácii. Bielorusi postavili defenzívny systém s troma stopérmi a piatimi obrancami. V prvom polčase sa nám cez nich neprebíjalo ľahko. V druhom dejstve sa prejavila na súperoch únava, otvorili hru a my sme si vypracovali aj šance. Mali sme viac síl," povedal po víťazstve 3:1 v Borisove Marek Hamšík.

najkrajšie momenty zo zápasu si môžete pozrieť nižšie:

phpBB [video]

zdroj: SITA, webnoviny
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Chymus » 15 Okt 2014, 17:41

No konecne sa na ten nas futbal da pozerat. Zatial :hi: pred Kozakom ako z potetovanych modeliek spravil fungujuci tim. Verme, ze im to vydrzi co najdlhsie a ze si konecne zahrame EURO ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

PredchádzajúciĎalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť