Aktuálny čas je 20 Júl 2017, 20:44 Pokročilé hľadanie

Slovenská "Repre"

Re: Slovenská "Repre"

Poslaťod Chymus » 10 Okt 2016, 22:23

Ako vidite aktualne rozbehnutu kvalifikaciu na svetovy sampionat a sance nasich? Po dvoch zapasoch nula bodov v kolonke bodov i golov je asi velavravne. Dva velke turnaje po sebe asi nedame. Urcite aj vdaka "internym zalezitostiam". Ja suhlasim s Hamsikom. Ak nevyhraju so Skotmi tak to mozu zabalit... A este dodavam, ze ani vyhra so Skotmi im napokon nemusi vobec stacit.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod hansus82 » 11 Okt 2016, 11:53

Podľa mňa najvyšší čas vyskúšať nejakých z 21-ky, nech privedú trochu sviežeho vetra do repre a bojovať treba stále, ako môže kapitán zabaliť kvalifikáciu po troch zápasoch, ved sa hrá aj o body do rebríčka a lepšie nasadenie v ďalšej kvalifikácii. Nevidím do vnútra repre, ale mám pocit, že Kozák nie je vo svojej koži, ako keby to od ME neboli ani jeho nominácie...
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MŠK Tesla Stropkov

Poslaťod Patres10 » 11 Okt 2016, 17:33

Tam sa mi skôr zdá, že Kozák si nerozumie s tímom, resp. mu tím prerástol cez hlavu. A to sa o ňom hovorilo ako o trénerovi s tvrdou rukou. Ale ja to hodnotiť nechcem, pretože ja Kozáka osobne rád nemám a myslím si, že je strašne preceňovaný, nakoľko podľa môjho názoru nič pred nástupom do repre nedokázal.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Poslaťod Chymus » 11 Okt 2016, 22:09

To hej, ale v repre urcite nastolil poriadok. Ale styl akym pod nim hrame sa mne osobne nepaci, aj ked zas treba uznat, ze bol dost efektivny v poslednej kvalifikacii.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Predchádzajúci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť