Aktuálny čas je 19 Júl 2019, 06:09 Pokročilé hľadanie

Fantasy Fortuna liga

Vaše/Naše "custom made" databázy pre FM19

Fantasy Fortuna liga

Poslaťod mr.karas » 16 Feb 2019, 23:43

Fantasy Fortuna liga
Ahoj, trochu som upravil databazu tak ze som do nasej ligy vratil hracov, ktori tam v minulosti posobili (+hracov ktori sa narodili na Slovensku aj ked v nasej lige neposobili). Takze sa mozete tesit na Hamsika v Slovane, Skrtela a Baileyho v Trencine, Dubravku a Skriniara v Ziline, Matica v Kosiciach...
Hracov som rozdeloval podla toho v ktorom klube posobili naspoledy, popripade ak by sa nezmestili na supisku daneho klubu, posunul som ho do dalsieho v ktorom posobili, aby bola liga vyrovnanejsia. Taktiez som vratil do ligy tradicne kluby ako Presov, Kosice, Petrzalka, Bystrica (sorry Moravce, Podbrezova... :D) Takisto som vratil aj trenerov ako Weiss, Kozak, Kocian, Vrba, Griga, Straka, Bilek... Este som trochu urychlil dostavbu stadinov a pridal po milion kazdemu muzstvu. Max vysku platu som aj najvacsim hviezham nastavil na 10.000 GBP/week takze s rozpoctom by nemal byt problem. (a ak bude je to uz na manzerovy ako sa s tym vysporiada :) ) Podla daneho kluca som upravil aj supisky 2 ligy s tym ze ak hrac posobil naposledy v 2 lige, prednost mal prvoligovy team.
Takto vyzeraju mozne supisky:
(za hracom je current ability atribut)

Slovan
Obrázok
Zilina
Obrázok
Trencin
Obrázok
Bystrica
Obrázok
Trnava
Obrázok
Ruzomberok
Obrázok
Kosice
Obrázok
Nitra
Obrázok
Dunajska Streda
Obrázok
Petrzalka
Obrázok
Presov
Obrázok
Senica
Obrázok

Link
Kód: Vybrať všetko
https://uloz.to/!BUJOz5w14O7W/fantasyliga-fmf

enjoy :)

(ak by ste nasli chybajuceho hraca, alebo nespravne zaradeneho, dajte vediet)
mr.karas
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: Chelsea

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť