Aktuálny čas je 18 Jún 2019, 15:29 Pokročilé hľadanie

Slovakia to lvl 4 by Tefal

Vaše/Naše "custom made" databázy pre FM19

Re: Slovakia to lvl 4 by Tefal

Poslaťod luky88 » 11 Feb 2019, 14:02

Tefal píše:Holt, aj v ramci databazovej cinnosti sa pomaly blizime k realite :winner:

Vysvetlim:

Tvoj klub zrejme az prilis raketovo postupoval sutazami a vedenie duchapritomne pochopilo, ze najvyssia sutaz je zatial pre klub financne prilis narocna a tak postupovu priecku prenechalo inemu klubu :devil:
Snad sa ti buduci rok ten postup predsa len podari. Holt, uz to nie je ako kedysi, ked sa kazdy rok postupovalo az do najvyssej sutaze a tam hned v prvej sezone ako novacik vyhral titul... ekonomika nepusti :blush:

Takže môže byť že to je normálne ? že to nie je žiadna chýba. Skusim odohrať tú druhú ligu ešte raz a pokúsim sa vyhrať a uvidím čo to urobí potom sa ozvem. Ďakujem
luky88
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: Real Madrid

Poslaťod Tefal » 12 Feb 2019, 02:45

Dakujem za info, budem sa musiet pozriet este raz na problem zo zlym zaradenim klubov v ramci lig. Tento problem tu je skoro kazdu sezonu, napriek tomu ze ma kazdy klub pevne geograficke suradnice, taktiez ako kazda liga... na nervy...
S tym premenlivym poctom klubov v ramci lig vela nespravim. Databaza ma nastaveny pevny pocet vypadavajucich aj postupujucich v kazdej lige, no pokojne sa moze stat, ze napr. z II. ligy vypadnu 4 kluby a vsetky su napr. z oblasti povedzme "vychod". Databaza ich hodi automaticky tam, aj ked v skutocnosti by to dopadlo tak, ze by v ramci vyrovnaneho poctu klubov v kazdej lige futbalovy zvaz "premiestnil" napr. najzapadnejsieho ucastnika III. ligy vychod do susednej III. stred atd...
Databaza takuto funciu nema... respektive striktne nastavenie poctu klubov nie je dobrym riesenim, kedze sa databaza pri prechode do dalsieho rocnika zasekne a ligu jednoducho nespusti...

Ale to prehodenie klubu z vychodu do Bratislavskej casti by sa stavat nemalo, takze sa na to pozriem

Tef

PS: a hej bol to sarkazmus :sarcastic:
preco tvoj klub nepustilo do vyssej ligy netusim, no pozri sa ci tvoj klub nie je v cervenych cislach, ci nema pripadne dlhy. Nastavena je aj velkost stadiona ktoru musi klub splnat ak chce v najvyssej sutazi hrat, tak moze byt pripadne pes zakopany aj tam
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: Petrzalka

Poslaťod DarthCrow » 12 Feb 2019, 09:08

Dík, zavesím tu neskôr aj nejaké screeny + aj môj save, ak to pomôže.
A medzitým ostáva dúfať že mňa do tej prvej ligy pustia :D
DarthCrow
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: MFK Stará Ľubovňa

Poslaťod Tefal » 07 Mar 2019, 17:05

opravena databaza https://ulozto.sk/!tKnCYwcrLlbx/databaza-fmf

* opravene spravne pridelovanie klubov do svojich regionalnych lig
* pocet celkov v ligach je rovnomernejsi
* opraveny problem so spustenim ligy aj v dalsich sezonach

Tef
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: Petrzalka

Predchádzajúci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť