Aktuálny čas je 19 Feb 2019, 02:45 Pokročilé hľadanie

Slovakia to lvl 4 by Tefal

Vaše/Naše "custom made" databázy pre FM19

Slovakia to lvl 4 by Tefal

Poslaťod Patres10 » 10 Jan 2019, 21:01

Obrázok

Tefal spavil pre našu komunitu opäť veľké gesto, za čo mu nesmierne aj vo vašom mene ďakujeme.

A tak ani tento rok nevynechávame váš obľúbený bonus v podobe rozšírenej verzie hrateľných Slovenských líg. Už podľa času vydania je zrejmé, že zahŕňa kopec roboty a tým pádom aj obetovaného času, aby vám náš tím priniesol NAŠU Slovenskú databázu len a len pre Vás. A to musíme podotknúť, že pre tento ročník ju Tefal kvôli minuloročným problémom nahadzoval odznova, čo by sa malo odraziť na dobe načítavania. Nám sa načítala za necelé 2 minúty.

Opäť sme sa zamerali na čo najautentickejšiu verziu, takže žiadne vymyslené poháre, prehnané finančné odmeny atď.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Re: Slovakia to lvl 4 by Tefal

Poslaťod DarthCrow » 11 Jan 2019, 09:29

:flag: Tefal! Tefal! Tefal!
Nádhera, cez víkend testujeme. A to som to už vzdával a začal pracovať na úprave claasenovej tretej ligy :yahoo:
DarthCrow
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: MFK Stará Ľubovňa

Poslaťod deny2322 » 19 Jan 2019, 08:23

Bude nejaký opravný addon ktorý odstráni hráčov ako " Ján Hráč" "Hráč Hráč" a podobne inak je všetko super :) prípadne nejaký rada ako to v editore upraviť?
deny2322
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: MŠK Žilina

Poslaťod Tefal » 20 Jan 2019, 18:54

Ahoj Deny

databaza je uz opravena a k dispozicii cez facebookovsku stranku FM Slovakia :winner:
https://www.facebook.com/FmSlovakia/

Tef
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: Petrzalka

Poslaťod Patres10 » 22 Jan 2019, 09:52

Nie cez FB ale hlavnú stránku, kam sa dostaneš cez prvý príspevok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod DarthCrow » 25 Jan 2019, 23:28

Mám trochu problém - robil som si v Editore nejaké úpravy (nič veľké, pridal som mediálne zdroje, upravil počasie a pridal nejaké detaily svojmu klubu - MFK Stará Ľubovňa). Pri testovaní pravidiel mi to však teraz v roku 2019 vyhadzuje chybu "Štvrtá liga - Východ Sever: could not find rules for division with 21 teams."

Neviete mi niekto poradiť, v čom to môže byť? V národných pravidlách som nič nemenil, ani v postupoch, nič...
Jediná zmena, ktorú som v lige spravil bola, že som pridal "B" tím Ľubovne do nižších súťaží.

Dík.

EDIT: Ok, problém bol, že som SL nastavil regionálne divízie na Tretiu ligu východ a štvrtú ligu východ sever... otázka teraz je - prečo? :D Nemá to nastavenie len určovať kam tím postúpi/vypadne?

EDIT 2: Tak nie, evidentne to nebolo v tom, lebo po ďalšej úprave (len som vytvoril jedného hráča) a opakovanom teste mi zas vyhadzuje tú istú chybu... samozrejme sa to dá "obísť" tým že nastavím v lige max počet tímov na 21, ale myslím že to situáciu nerieši...
DarthCrow
Mladík
Mladík

Poslaťod Patres10 » 30 Jan 2019, 13:20

najlepšie to niekam uložiť a my sa skusime na to pozrieť
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod luky88 » 10 Feb 2019, 16:38

Zdravím stalo sa vám to niekomu. Začal som hrať v 4 lige juh pomaly som postupoval až som vyhral 2 ligu doxxbet. Tešil som sa že Fortuna liga volá a čuduj sa svete ďalšia sezóna a ja som stále v 2 lige?? Čo by to mohlo spôsobiť a kde by mohla byť chyba?
luky88
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: Real Madrid

Poslaťod Tefal » 10 Feb 2019, 20:56

Holt, aj v ramci databazovej cinnosti sa pomaly blizime k realite :winner:

Vysvetlim:

Tvoj klub zrejme az prilis raketovo postupoval sutazami a vedenie duchapritomne pochopilo, ze najvyssia sutaz je zatial pre klub financne prilis narocna a tak postupovu priecku prenechalo inemu klubu :devil:
Snad sa ti buduci rok ten postup predsa len podari. Holt, uz to nie je ako kedysi, ked sa kazdy rok postupovalo az do najvyssej sutaze a tam hned v prvej sezone ako novacik vyhral titul... ekonomika nepusti :blush:
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: Petrzalka

Poslaťod DarthCrow » 11 Feb 2019, 10:17

Tefal píše:
Tvoj klub zrejme az prilis raketovo postupoval sutazami a vedenie duchapritomne pochopilo, ze najvyssia sutaz je zatial pre klub financne prilis narocna a tak postupovu priecku prenechalo inemu klubu :devil:

To bol sarkrazmus, alebo to hra už naozaj dokáže? :D Momentálne som na podobnej ceste, práve na začiatku tretej sezóny a po postupe zo štvrtej ligy do druhej. Tak som teda zvedavý, ako to bude vyzerať na konci...

K tomu môjmu problému vyššie, ten test nakoniec na tretí pokus prebehol a prvé dve sezóny som odohral v poriadku, stále čakám na vážnejší zákys, ALE - štvrtú ligu to po prvej sezóne totálne rozhádzalo, jednak rozdelenie tímov do jednotlivých skupín (Ľubotice v BA a podobne), ale aj počty tímov - v druhej sezóne mala 4LVS už 20 členov, Stred Juh ale iba 14.

V každom prípade niečo nie je v poriadku, ale zatiaľ to nepadlo, tak idem ďalej :D
DarthCrow
Mladík
Mladík

Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť