Aktuálny čas je 17 Jan 2018, 10:52 Pokročilé hľadanie

Návrhy na zlepšenie

Niečo Vám na nás vadí, či chýba? Pomôžte nám zlepšiť sa!

Re: Návrhy na zlepšenie

Poslaťod Patres10 » 14 Jún 2013, 10:08

Dobry postreh... A predvcerom sme sme to cele menili a zrazu je to opät spät... Kua
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Poslaťod Chymus » 13 Jan 2015, 21:08

Co keby sme niekde na uvodnu stranku zakomponovali cosi ako Anketa tyzdna/mesiaca? Mohlo by to byt nejake dodatocne okienko dobre viditelne pre vsetkych, s tym, ze hlasovat v nej by mohli aj neregistrovani uzivatelia (ak sa to da nejak osetrit). Po zahlasovani by tam bolo vidiet percenta alebo pocet hlasov kolko dostali jednotlive odpovede (nebolo by vidiet za co hlasoval ten ktory uzivatel). Samotne ankety by mohol hadzat ovsem ze big boss plus moderatori. Minimalne ja mam hned niekolko napadov na ankety. Samozrejme o nic by v nich neslo. Bolo by to len take ozivenie fora. Ze proste clovek pride, odklikne jednu z moznosti, zbada priebezny vysledok v ankete a serus. Ak by mal niekto z uzivatelov napad na anketu pre dany tyzden/mesiac moze kontaktovat priamo admina/moderatorov a ti by to tam nahodili (ak nebudu mat lepsi napad).
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod Patres10 » 14 Jan 2015, 00:51

tak toto je skor otazka na nasho technika...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Predchádzajúci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť