Aktuálny čas je 24 Sep 2018, 09:32 Pokročilé hľadanie

Návrat belasých tam, kde patria #1

Podeľte sa s nami o vašu hru. Najlepší denník získa FM 2018

Návrat belasých tam, kde patria #1

Poslaťod adamburianek » 31 Aug 2017, 09:50

ŠK Slovan Bratislava.
Klub s veľkou tradíciou.
Milovaný aj nenávidený.
Kedysi liaheň najväčších futbalových talentov na Slovensku.
A v neposlednom rade jediný slovenský klub v histórii, ktorý vyhral vrcholovú európsku súťaž.

"Úkol, ten zněl jasně". Mojim cieľom je pozdvihnúť jastrabov z Tehelného poľa opäť tam, kde patria. Chcem vrátiť belasým hrdosť, aká im náleží.

V praxi to znamená, že chcem zo Slovanu spraviť klub, ktorý bude zbierať úspechy na domácej scéne a bude dôstojným súperom pre európske veľkokluby. Smerom dovnútra plánujem vybudovať klub z tých najlepších domácich hráčov, trénerov a členov realizačného tímu, akých na Slovensku máme. Mám tiež v pláne prilákať do klubu bývalých hráčov belasých a poskytnúť im miesto v realizačnom tíme.

Slovan bol klub s tradíciou a mojou úlohou bude na túto tradíciu nadviazať.

Už čoskoro sa dozviete o mojich prvých krokoch na poste manažéra. Zostaňte v spojení.

#verníslovanu #belasábratislava
adamburianek
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: ŠK Slovan Bratislava, FC Bayern München, Tottenham Hotspurs, Ajax Amsterdam, Šachtar Doneck

Re: Návrat belasých tam, kde patria #1

Poslaťod hansus82 » 04 Sep 2017, 10:29

tak tento denník budem určite sledovať, tunajší vedia veľmi dobre prečo :) držím ti palce :winner:
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MŠK Tesla Stropkov

Re: Návrat belasých tam, kde patria #1

Poslaťod Chymus » 19 Dec 2017, 15:14

Cudujem sa hansus, ze si s tymto dennikom neprisiel ty. Aj ked na druhej strane sa tento dennik za niekolko mesiacov nikam vlastne neposunul :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť