Aktuálny čas je 24 Sep 2018, 09:19 Pokročilé hľadanie

Dinamo Zagreb

Podeľte sa s nami o vašu hru. Najlepší denník získa FM 2018

Re: Dinamo Zagreb

Poslaťod hansus82 » 27 Apr 2017, 11:29

Kapacita by mala byť vyše 30.000, na ligu chodí málo ľudí, tak 3-5 tisíc, na Olympiakos bolo skoro 28.000, takže asi tak, počet diviakov si môžeš pozriwť aj v screene zápasov
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MŠK Tesla Stropkov

Poslaťod hansus82 » 27 Apr 2017, 13:59

Tak som našiel, v druhej sezóne je kapacita - 35123 miest
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Poslaťod hansus82 » 08 Máj 2017, 16:16

Dinamo Zagreb VI. - Sezóna 2017/2018 - Zvyšok jesennej časti

Zápasy

Rijeka 2-1 Dinamo
Po reprezentačnej pauze sme boli odhodlaní prelomiť sériu nepresvedčivých výsledkov, ale opäť sme boli bezzubí v koncovke a strácame ďalšie 3 body.
Obrázok
Lyon 6-4 Dinamo (EL)
Do Francúzska sme išli v úlohe outsidera a aj keď sme neprehrali vysokým rozdielom a dali sme dokonca 4 góly, opäť sme nechali vyniknúť súperovmu strelcovi, Lacazette zaznamenal 5 gólov, zaujímavosťou je, že sme kopali 2 penalty, ktoré Soudani obe premenil.
Obrázok
Inter Z 1-0 Dinamo
Po gólovej prestrelke sme vyšli v lige naprázdno a opäť prehrávame a začína to byť už trochu zlé...
Obrázok
Moslavina 1-6 Dinamo (pohár)
Pohárový zápas s pre mňa doposiaľ neznámym mužstvom nám prišiel vhod, schuti sme si zastrieľali a napravili chuť a trochu zdvihli sebavedomie
Obrázok
Dinamo 1-1 Osijek
Po ľahkom víťazstve v pohári nám zápas s Osijekom ukázal, že ešte stále to nie je ono...
Obrázok
Dinamo 5-1 Partizani (EL)
Ak sme chceli niečo uhrať v EL, tak sme museli s albánskym mužstvom Partizani bezpodmienečne vyhrať, čo sa nám aj po dobrom výkone a hattricku Soudaniho (1 gól z penalty) podarilo
Obrázok
Dinamo 2-1 Cibalia
Nabudení pozitívnym výsledkom z EL sme sa doma opäť natrápili a vydreli 3 body, aj keď striel bolo habadej.
Obrázok
Dinamo 4-1 Hajduk
Veľké derby a konečne skvelý výkon. Hajduk sme doslova rozobrali a dúfam, že naša forma už len vzrastie.
Obrázok
PAOK 2-3 Dinamo (EL)
V Grécku sme potvrdili nárast formy a v dôležitom zápase sme gólom v nadstavenom čase získali 3 body a priblížili sa 2.miestu. Soudani potvrdzuje skvelú fazónu 2 gólmi
Obrázok
Lokomotiva 1-2 Dinamo
V Zagrebskom derby nám Soudani dvoma gólmi vystrieľal 3 body.
Obrázok
Dugo Selo 1-2 Dinamo (pohár)
Pohárová lahôdka sa zmenila na nervózny záver, v ktorom nabudení domáci takmer vyrovnali
Obrázok
Split 0-1 Dinamo
Zápas o ničom, medzišestnástkový futbal s minimom šancí, ale jediný gól sme dali my...
Obrázok
Dinamo 3-1 PAOK (EL)
Zápas ktorý mohol rozhodnúť o postupujúcom, po skvelom prvom polčase sa už hostia zmohli len na zníženie z penalty, ale 3 body zostali doma a ak sa nič zvláštne nestane, v jari si zahráme EL.
Obrázok
Dinamo 4-1 Sesvete
Pohoda z posledných týždňov sa prejavila a po hattricku mladého Čoriča naťahujeme sériu výhier na 9 zápasov!!! a to ešte Soudani nedal penaltu...
Obrázok
Pula 1-2 Dinamo
Desiata výhra v rade, aj keď to vyzeralo štvrťhodinu pred koncom všelijako, po chytenej penalte Sempera sme sa nakopli a zápas otočili.
Obrázok
Dinamo 1-2 Lyon (EL)
Séria výhier končí, v závere sme dostali rozhodujúci gól, ale hanbu sme si rozhodne nespravili.
Obrázok
Dinamo 2-0 Inter Z
V lige pokračujeme výherne, v zápase sa ale dosť iskrilo...
Obrázok
Rijeka 2-1 Dinamo (pohár)
Tak a druhý sezónny cieľ je v prdeli... z pohára sme out.
Obrázok
Dinamo 2-2 Rijeka
S tým istým súperom v lige iba remizujeme, žeby nám dochádzal dych?....
Obrázok
Partizani 3-5 Dinamo (EL)
Posledný zápas v skupine EL, v ktorom šlo hlavne o prestíž, po peknom zápase sme sa na konci radovali my, ale určite si ho užili aj diváci...
Obrázok
V tabulke Skupiny G sme skončili na druhom mieste a v 1.jarnom kole nás čaká súper ako hrom - INTER MILAN
Obrázok
Osijek 4-2 Dinamo
Domáci potvrdili skvelú jeseň a po hattricku Ejupiho som mohol akurát tak skonštatovať, že súper bol naozaj lepší.
Obrázok
Dinamo 3-1 Lokomotiva
S našim obľúbeným súperom sme síce vyhrali a zakončili jeseň víťazne, ale v tvrdom zápase sa nám zranili hneď traja hráči, z toho dvaja krajní ľaví obrancovia...
Obrázok

Stručný prehľad zápasov
Obrázok
Obrázok

V lige sme na druhom mieste za Osijekom, strácame 1 bod.
Prikladám aj nejaké tabuľky a štatistiky...
Obrázok
Obrázok
Obrázok

V zime ma čaká ťažká úloha, udržať hráčov v mužstve, keďže budeme hrať minimálne dva zápasy v Európskej lige a doma nás čaká tuhý boj o titul...
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Predchádzajúci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť