Aktuálny čas je 17 Jan 2018, 01:00 Pokročilé hľadanie

It doesn't matter - my name, the club #Part1

Podeľte sa s nami o vašu hru. Najlepší denník získa FM 2018

It doesn't matter - my name, the club #Part1

Poslaťod Seki23 » 07 Jan 2017, 17:07

INTRO DAKŠN

10:00- niekde v hoteli-23.1.2016-tmavo ako v letáku od českého Lidl

Prebúdzam sa, cítim strašné sucho v papuli, vypriahnuto ako v kunde zaslužilej 80 ročnej kresťanskej dôchodkarskej jeptišky, toto je život? Prevalím sa na bok, strpnutú a necitlivú ruku prehodím druhou rukou na ľavo, zrazu to cítim, cítim kozu. Nie obyčajnú kozu, ale silikónovú kozu. Vravím si čo to k***a!!! Otvorím oči a nejaká aziatka, vravím si opäť k***a. Do prdele. Kde som to. Vravím si v duchu kľud chlape, ešte to nič nevysvetľuje. Teraz sa pozri či nemá vtáka. Mám sa pozrieť?? Alebo radšej šáhnuť? Neviem čo je lepšie vidieť to, alebo si chytiť. Čo ak má väčšieho ako ja? Čo ak má len baby parok? Ja to mrdám. Sadol som si na postel, pozrel na vôkol a videl som krásny pohľad. No boha, povedal som si stredoslovenským prízvukom, keď som to zbadal. Napil som sa z prvého pohára, ktorý som zbadal. Chyba!! Bol to pohár plný vodky. Fuuuj jak ma naplo!! Fajn, a som tam kde som bol včera, som ja ale kúzelník. Mierne podnapitý až opitý, odkryjem plachtu pozriem. A vravím si, nooo výborne čuráka nemá. Som král a zatancujem si oslavný tanec plný deštrukcie a popierania hystérie, pretože základom všetkého je potrestať tých čo si to nezaslúžia. Pozriem na telefón, 35 neprijatých hovorov a 145 SMS. Pozerám kur*a, kto ma zháňal?? Pozriem lepšie a matka. Že kde som toľko, mal som byť doma a vysávať. Áno, bývalý futbalista bez ženy, ktorý má prechodný pobyt u rodičov, výborne. Nič viac som si nemohol priať + opicu. A áno, v izbe bola aj opica. Ej do boha!! To čo je?? Ale neriešil som to natoľko tak, ako to, že kde kur*a som. Vytiahnem telefón a volám svoju d' best best best kamošovi, Štefanovi.

JA: Štefaaan?? Kde si???
Š: Doma, ty c****,a ty už si vstal??
JA: Veď ti volám ozdaj nespím. Ty vole. Príď pre mňa. Nájdi ma.
Š: Si ty normálny?? Teraz, keď Božena chce odo mňa sex?? Konečne sa jej uráčilo po 4 rokoch a ty voláš mne?
JA: Vyser sa ty na 150 kilovú Boženu, a príď po mňa. Neviem kde som. Je tu opica, nejaká azijská štetka....
Š: a mááá??...
JA: Ty c****, nemá kok**, a je to celkom šupa, až na tie silikóny. Ja fakt netuším kde som, je tu tma. Ale v hoteli sa píše všade po anglicky, teda aspoň v izbe. A je tu strašný bordel.
Š: Dobre Dobre, nekríč, len som si robil srandu. Skús mi zavolať z hotelového telefónu, ktorý je v izbe, možno zistím kde si.
JA: No dobre. Nazdar

Zložil som telefón a zadudral... Bizňis.

Medzitým samozrejme, že opitá hlava tak som nevedel pozrieť na jednoduchú vec GPS. Že Gde ja v Pi*i Som. Otočím sa smerom k posteli. Poviem si no toto mi už chýbalo, na zemi rozhádzaná ganja a bongo. A samozrejme, nezabudol som si naše papieriky Ubalginy. No dobrá, odišiel som do kúpelne. Umyť si ksicht a rozmýšľať, že kde ja som. Akonáhle sa vraciam z kúpeľne tak pekne na posteli na mňa čakala tá ázijská štetka. No vravím si pááni, ona už je hore. Vravím na ňu po slovensky, ona nič stále niečo pletie asa,cash, party, sex, very good, again. No mňa fakt trápi to, že ona chce zasa trtkať. Mňa trápia iné veci. Čo robia tie papiere na stole. A kde ja do čerta som.

Tak som zobral telefón hotelový a zavolal Štefanovi.

JA: Štefaan??? Kde som??
Š: Pááánaaa bohaaa, pooooď ánooo, šukaaaaj....
JA: Ku**a ŠTEFAN!!!!! Rozprávaj sa so mnou, kde som???
Š: Ty vieš kedy máš zavolať....
JA: Kriste, vravel si, že ti mám volať tak ti volám kde k***a som??!!
Š: Strašne ty si v pi*i kamaráde, strašne...
JA: To viem aj bez teba, ale kde presne??
Š: Čína, ty hovädo.
JA: Či-Či-čína??!!!! Ako to k***a?!
Š: Ja ti neviem povedať, ty dement....

V tom ma prerušilo búchanie na hotelové dvere, išiel som otvoriť len tak v boxerkách. Čakali ma tam nejakí pingpongisti. Otváram dvere a

P: (in ingliš) Pán Sekerák, ste pripravený?
JA: Povedz loď, a kde mam byť pripravený?
P: No predsa ísť s nami, na tlačovku,
JA: Akú tlačovku?? Opité hovno pôjdem vytlačiť zachvíľu
P: Predsa o vás, pozrite si papiere na stole
JA: Zobral som si papiere do ruky a čítal som
zamrazilo ma
JA: Za 15 minút som dole, počkajte ma. A povedz loď dodal som po slovensky
týpek lámavou slovenčino-činštino-mandarinštinou a neviem akou štinou povedal....
P:loď
A: Do riti choď.
Nuž musel som si z neho spraviť srandu. Chudák nevedel kde je sever. Na to celé som sa napil poriadne a zmotal som si brko, vyšiel som na balkon si zapáliť, v ruke som držal papiere. Akúsi zmluvu. V ktorej stalo, že mám na rok kontrakt s čínskym veľkoklubom Guangzhou Evergrande.

* Snáď sa vám prvý part páčil, to o nadávkach a sexe a alkohole viem, nedissujte ma za to, má to byť denník takým štýlom, ďakujem....denník obsahuje aj interaktívne prepojenia :)
Seki23
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: REAL MADRID CF

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť