Aktuálny čas je 26 Sep 2017, 14:34 Pokročilé hľadanie

Moja kariera manažéra, trochu atypický denník.

Podeľte sa s nami o vašu hru. Najlepší denník získa FM 2018

Moja kariera manažéra, trochu atypický denník.

Poslaťod Thomas1986 » 07 Sep 2017, 22:12

Mám tu už jeden rozrobený denník, ale tak trochu ma prešla chuť ju dohrať. Dostal som istý nápad, ktorý už niekoľko týždňom držím v hlave. Môj denník nebude iba o klube ktorý vediem ale tak trochu aj o mne. Začnem ako nezamestnaný amatérský manager v FM 2017, možno takýmto štýlom budem pokračovať aj v novom FM 2018.

Obrázok

Meno:Thomas1986
Rok narodenia: 11. apríl. 1986
Práca: lekár
Miesto pobytu:Dunajská Streda
Znalosti jazykov: Slovenčina, Maďarčina, Češčina, Angličtina, Nemčina
Amatérska hráčska kariera: FC Csontdaralok, DS Angels, FC Golden Team DS, La Brigada DS
Pozícia:Brankár
Výška: 183 cm
Váha:85 kg
Veľkosť brankárskych rukavíc:8
Obľúbené kluby: FC DAC, FC Barcelona, PSG, Viktoria Plzeň
Trénerské vzory: Jurgen Klopp, Carlo Ancelloti, Ján Kozák, Vladimír Weiss, Pavel Hapal, Pavel Vrba
Niečo o mne: Som lekár pracujúci ako ortopéd v nemocnici v Dunajskej Strede. Som aktívny amatérsky ( neregistrovaný) futbalista a hrávam na poste brankára. Svoju prvú FM hru som začal ešte pod menom Champions Manager 03-04, čo znamená že teraz prežívam akurát jubileum 10 rok pri tejto forme hry. Za ten čas som nabral mnoho skúseností, nespočetné množstvo zápasov, prehier, výhier, remíz pohárov atď. :) Je to hra ktorá ma vie strašne upútať, a pritom aj niekedy rozhnevať :) Som aj v reálnom živote dosť víťazný tip človeka, preto asi aj v hre ťažko znášam prehry. :)

]FMko Ako som už spomínal FM-ko hrám už pár rokov, za tie roky som sa snažil pozdvihnúť hlavne slovenský futbal, hrával som azda za každý klub na slovensku počnúc od DAC až po Ružinnú :) Z okolitých súťaží som sa asi najviac zameral ešte na maďarskú, ale zavítal som aj do španielska, nemecka, talianska, rakuska,česka,anglicka, argentíny, brazílie, USA, južnej korei, číny, južnej afriky. Taktiež som viedol aj niektoré národné mužstvá, Slovensko, Nigeria, Kamerun, Maďarsko, španielsko, Senegalu a mnohých iných.

Pre začiatok budem mať k dispozícií možnosť práce v Slovensku prvá a druhá liga, Česko 1 a 2 liga a Maďarsko 1 a druhá liga. Začínať budem ako nezamestnaný a budem čakať na prvé pohovori o ktorých budem informovať
:winner:
Thomas1986
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: FC DAC Dunajská Streda

Re: Moja kariera manažéra, trochu atypický denník.

Poslaťod Thomas1986 » 09 Sep 2017, 16:31

Začať ako amatérsky manager a pýtať si prácu v prvej alebo druhej lige či už u nás alebo v záhraničí neni nič jednoduché, o tom som sa presvedčil na vlastnej koži. Prvé mesiace som nedostal žiadny list na pohovor. Prvý krát sa v mojej schránke objavila práva o možnosť isť na pohovor 4 decembra, keď ma volala na pohovor FK Senica. Bolo to dosť prekvapujúce, keďže sa jednalo o prvoligový klub. Jednania boli korektné a rýchle i tak si za kormidlo v Senici sadol ostrieľaný Stanislav Griga. Druhú šancu som dostal v polovici februára, keď sa uvolnila trénerská pozícia vo Vione Zlaté Moravce. Úprimne povedané i keď sa jedná o prvoligový klub nemal som ja sám záujem isť na pohovor lebo sa mi FC Vion nezdá sympatickým. Následné čakanie sa asi vyplatilo. Dosť prekvapil, ale FC Nitra vyhodilo trénera Ivana Galáda už v rozbehnutej časti postupovej skupiny druhej ligy, kde Nitra stráca na vedúcu pozíciu iba 2 body a je na tretej priečke. Pohovor sa akosi vydaril, pretože i na moje prekvapenie ma angažovala za kormidelníka A tým a to stým, že musím FC Nitra dostať do Fortunaligy. Azda som si vybral dosť komplikovanú situáciu, ale myslím si že FC Nitra je schopná toho aby sme to spolu dotiahli do Fortunaligy a keď nie ?! Tak si znovu trochu počkám na novú výzvu

Obrázok

Tabuľka pri ktorom preberám FC NITRA, súpiska mužstva a zápasy, ktoré nás ešte čakajú:
Obrázok

Obrázok
v
Obrázok

Po príchode do FC Nitra som veľa času so zoznamovaním týmu ani nemal. Hned prvý zápas ma čakal na druhý deň proti VSS Košice. Následne nás čakal anglický týždeň, takže som mužstvo pripravoval hlavne po psychickej stránke a tréningi som nechal na svojho asistetna, ktorým sa stal Lubomír Moravčík, ktorý prichádza k nám zo Serede. Na základe dohody s mojých predpokladoch s vedením, som nastavil útočný spôsob futbalu.

ZOSTAVA

Obrázok

TAKTIKA

Obrázok
Thomas1986
Mladík
Mladík

Poslaťod Patres10 » 12 Sep 2017, 00:07

No tak prvý veľký kritik som ja... Čaká ťa neľahká úloha, a to presvedčiť nie vedenie, ale mňa, že si vhodným kandidátom na tento post. A už pri taktike mám chuť zakričať "PREČOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!"

Ale nie, sranda :D. Som fakt zvedavý kam to dotiahneš
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Poslaťod Thomas1986 » 12 Sep 2017, 20:27

Patres10 píše:No tak prvý veľký kritik som ja... Čaká ťa neľahká úloha, a to presvedčiť nie vedenie, ale mňa, že si vhodným kandidátom na tento post. A už pri taktike mám chuť zakričať "PREČOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!"

Ale nie, sranda :D. Som fakt zvedavý kam to dotiahneš

Prečo ty by si dal akú taktiku ? Poraď rad sa poradím a vypočujem umné názory ! Pomôže to nielen mne ale aj každému v FC Nitra

p.s.: Bol som na zápase FC Nitra - FC DAC dobre sme to posr*li :D gratulujem Vám :D
Thomas1986
Mladík
Mladík

Poslaťod Thomas1986 » 12 Sep 2017, 21:21

Prinášam Vám súhrn zápasov, ktoré som odkoučoval za FC Nitra. Z môjho hľadiska sa jednalo hlavne o trochu trénerského umenia a o veľký kus šťastia. Ako sami uvidíte taktika ktorú som nastavil sa zdala správnou, aj keď som mal niekoľko kritikov. :beee: Hlavná časť mojej trénerskej kariery si i tak myslím nastane až teraz a v nasledujúcom období. Mám obrovkú radosť, že tradičný tým ako FC Nitra sa dostala späť do prvej ligy, ale netreba zabudnúť na trénera Galáda, ktorý podľa mňa odviedol kus práce, ktorú som len dokončil. Dúfam, že budúci rok sa podarí postúpiť ďalším tradičným klubom ako je VSS či Lokomotíva Košice alebo B. Bystrica.

Zápasy

Obrázok

Tabuľka

Obrázok
Thomas1986
Mladík
Mladík

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť