Aktuálny čas je 27 Jún 2017, 07:13 Pokročilé hľadanie

Novy model Fortuna ligy?

Všeobecná diskusia k FM 2017

Novy model Fortuna ligy?

Poslaťod Tefal » 28 Feb 2017, 19:05

Mam taky pocit, ze pani v ULK si robia srandu. Uz zacina byt pravidlom, ze po kazdych piatich rokoch sa pride s novym modelom ligovej sutaze, s vyhovorkou "pre fanusikov, media, hracov... bla bla bla", akurat tych fanusikov neustale ubuda a pri spatnom pohlade do historie slovenskych ligovych sutazi je za 20 rokov taky bordel, ze je to na zaplakanie...

http://sport.aktuality.sk/c/264103/kluby-suhlasia-so-zmenou-nova-fortuna-liga-uz-od-dalsej-sezony/

Miesto efektivnych zmien, ktore by dali slovenskej futbalovej lige aku-taku uroven bude najvyssia sutaz opatovne "pokusnym kralikom". Vsak co... o pat rokov sa format opatovne zmeni...

ps: potom sa nedivte, ze som nasraty... pre mna osobne to bude opatovne zbytocne vela novej roboty v ramci databazy. Ukazte mi krajinu, kde tak casto menia ligovy format :58:

Tefal
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: Petrzalka

Re: Novy model Fortuna ligy?

Poslaťod hansus82 » 01 Mar 2017, 00:22

Možno sa mýlim, ale nebol už takýto formát u nás raz...
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MŠK Tesla Stropkov

Poslaťod Tefal » 01 Mar 2017, 08:29

hansus82 píše:Možno sa mýlim, ale nebol už takýto formát u nás raz...

Mas recht, konkretne sa hrala pocas dvoch sezon, ( 1994/95 a 1995/96 )
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: Petrzalka

Poslaťod Patres10 » 01 Mar 2017, 22:54

Skôr by som si kládol otázku, či to prinesie atraktivitu pre kluby, hrať či už prvú resp. druhú ligu, ktorá prechádza reorganizáciou tiež. Už sa ani nečudujem prečo Myjava skončila v prvej lige a ide radšej o 3 ligy nižšie a ja predpokladám, že ešte bude ohľadom toho horúco.

Môj osobný názor je zatiaľ taký, že ohlásená reorganizácia je skôr záplatou na pošramotenú povesť kvôli odchodu práve hore spomínaného klubu.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť