Aktuálny čas je 18 Jún 2019, 15:16 Pokročilé hľadanie

Stretnutie FMSK #2

Informácie o vlastníkovi stránky a zodpovednom personáli


Stretnutie FMSK #2

Poslaťod Chymus » 16 Nov 2016, 22:10

Máme za sebou druhé stretnutie skalných, tentokrát v maximálnom utajení a snahe zabrániť náporu poloobnažených fanyniek z Bratislavy a okolia. Predsa len po skúsenosti z prvého stretnutia nám ich bolo trošku ľúto, veď vonku je už slušná kosa a napokon došla aj Perinbaba.

Naše druhé sústredenie malo podstatne vlažnejší priebeh ako to prvé, no je viac ako isté, že to nespôsobil nižší počet účastníkov, ani vážnosť situácie, ale skôr zvolený termín. Stretnutie v strede týždňa pri všetkých povinnostiach, ktoré nás čakali na ďalší deň nemohlo dopadnúť inak, ako väčšina priateľských zápasov hraných v rovnakom čase. To je tiež dôvod prečo je toto zhrnutie nášho sústredenia bez priloženej fotodokumentácie. Aj preto už teraz navrhujem, aby sme prípadné ďalšie stretnutie zopakovali v piatok prípadne v sobotu.

Napriek tomu sme sa dozvedeli niekoľko zaujímavostí, ktoré stručne možno zhrnúť v nasledovných bodoch:
- Nezúfajte, ak neviete ako na tvorbu facepacku vo Photoshope. Náš hlavný grafik (a.k.a Patres) nemá problém zbúchať niečo také aj v obyčajnom Painte.
- Dajte si pozor na sledovanie 2D zápasov. Ľahko sa môže stať, že vám zhorí grafická karta. Expert na túto oblasť, Vikisko, už pripravuje detailné video ako na to.
- Ak si myslíte, že ovládate pravidlá slovenských nižších súťaží a najmä klúč postupujúcich a vypadávajúcich z/do 2. a 3.ligy, tak sa zrejme mýlite. Nevie to dokonca ani hlavný databázový špecialista Tefal. Ale medzičasom usilovne pracuje na rozšírenej slovenskej databáze, ktorej rozsah a dátum vydania ostáva zatiaľ zahalený rúškom tajomstva. Lebo ako sa hovorí, nie je možné vydať bližšie informácie k prípadu, ktorý je stále v štádiu vyšetrovania.

Dovoľte mi touto cestou poďakovať Paťovi (opäť) za organizáciu tohto stretnutia a taktiež chalanom, ktorí boli ochotní prísť. Verím, že najbližšie sa stretneme skôr ako takmer po dvoch rokoch a taktiež v početnejšom zložení. A ako po každom správnom sústredení kopačky sú naleštené, píšťalky prefuknuté, pole poorané i navápnené a hor sa do novej FM sezóny.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator
 
Príspevky: 572
Registrovaný: 07 Jún 2013, 18:05
Bydlisko: Káthmandu
Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron