Aktuálny čas je 18 Aug 2017, 09:01 Pokročilé hľadanie

Analýza - riešenie

Miesto, kde Váš problém s originálnou hrou vyriešime

Analýza - riešenie

Poslaťod GorilaSK » 01 Aug 2016, 12:09

Ahojte. Po dlhšom čase som sa opäť vrátil k FM. Urobil som si podrobnú analýzu a zistil som niekoľko nedostatkov, avšak neviem presne ako ich odstrániť, tak vás žiadam o pomoc :)

1. Dostávam veľké množstvo gólov hlavou, napriek tomu, že priemerná výška mojich obrancov je 185 cm a priemerný atribút výskoku je 12.

2. Dostávam neúmerné množstvo gólov v 16-30 min. a 76-90 min. oproti ostatným časovým úsekom zápasu. Tú druhú časť pri konci zápasu celkom chápem, ale prostrednú časť prvého polčasu nie.

3. Veľké množstvo gólov dostávam z priameho kopu a z prihrávky za obranu. Priemerné zrýchlenie obrany je: 12, priemerná rýchlosť obrany je: 11. Tipujem, že to bude ešte súvisieť s pozičnou hrou alebo pohybom bez lopty, ale blíži sa koniec sezóny a nemôžem experimentovať.

VĎAKA...
Obrázok užívateľa
GorilaSK
Veľká nádej
Veľká nádej

Som fanúšikom:: FC Petržalka Akadémia

Re: Analýza - riešenie

Poslaťod Patres10 » 01 Aug 2016, 13:50

1 a 3 môže zlepšiť tréning štandardných situácií.

2 bude asi náhoda (že to vyšlo najčastejšie práve na stred prvého polčasu), ale dá sa to "odstrániť" pokrykom z lajny, aby sa v tomto časovou úseku viac sústredili ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť