Aktuálny čas je 18 Aug 2017, 09:08 Pokročilé hľadanie

FM Touch na tablete

Všeobecná diskusia k FM 2016

Re: FM Touch na tablete

Poslaťod Chymus » 20 Sep 2016, 22:45

Johannizacia ma pravdu. Nebudem tu davat ziadnu reklamu, cize staci si to dat vyhladat cez heureku a najdes to. Predpokladam, ze oni to maju tiez nejakym sposobom poriesene tak aby sa jednalo o predobjednavku cez steam a tym padom v tom maju zahrnuty aj FM Touch zadarmo.

Aby som odpovedal na povodnu otazku - NIE, nerozbehal som to nijak. Nejak som sa rozhodol, ze to uz nebudem s aktualnym rocnikom silit a pockam si na FM17, kde rovno otestujem aj Touch verziu na tablet. Uz len potvrdim to, co tu uz pisal Pato - jedna sa o dve odlisne hry, aj ked vizualne vlastne rovnake a dokonca je pri nich moznost aj cross-save cize na PC rozohras hru a ten isty save si mozes potom prehodit do tabletu a pokracovat tam.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod Patres10 » 21 Sep 2016, 18:38

Tak a mám oficiálne vyjadrenie od digital directora SI:

Whether you purchase FM17 digital or retail you'll get Touch free (for PC/Mac/Linux - not Android or iPad)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Poslaťod Chymus » 23 Sep 2016, 23:28

Aha tak to je dobry bullshit, kedze okliestena verzia FM (ci uz ju budu volat Classic alebo Touch je uplne jedno) bola v cene PC verzie odkedy bola do hry pridana. Myslel som, ze prave pri predobjednavke davaju Touch verziu zdarma aj na ine platformy, ako Android ci iOS. Zaroven sa teda mozme spytat ci Touch bude samostatnou hrou a tym padom aj samostatne predavanou mimo predobjednavky. V opacnom pripade tejto "akcii" nerozumiem.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Poslaťod Patres10 » 24 Sep 2016, 15:49

Ešte raz :).

FM Touch nie je FM Classics. FM Touch je extra samostatná verzia FMka a FM Classics ostáva v klasickom FM. Ale keďže sú obe v podstate oklieštenou verziu FM, bude to pravdepodobne niečo podobné
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Chymus » 25 Sep 2016, 22:03

Nuz stale tomu velmi nerozumiem, lebo co som cital tak v FM16 bol FM Classic premenovany na FM Touch. Ale OK, nejdem dalej vrtat do toho, pockajme si na vydanie FM17, kde sa to isto dozvieme :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Poslaťod Patres10 » 26 Sep 2016, 13:28

Aha tak tam som asi ja niečo prehliadol :D.

Nakoľko ja hravám vždy plnú verziu, vôbec som sa nezaujímal, ako je to teraz pomenované. Čiže som aj ja vôl dával stále dezinformácie... :punish:

Obrázok

Tak potom teda Classic, teda vlastne teraz Touch, pravdepodobne vybrali z hry a budú to predávať ako vlastnú verziu FMka (čo je vlastne odrbávanie spotrebiteľa)...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Chymus » 26 Sep 2016, 22:41

Ano - presne to co si ty uviedol na zaver svojho prispevku, som ja cely cas uvadzal "medzi riadkami" ... :devil:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Predchádzajúci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť