Aktuálny čas je 24 Apr 2019, 03:55 Pokročilé hľadanie

FM Slovakia Club

Potrebujete avatar, podpis, background alebo niečo iné. Požiadajte našich uživateľov.

FM Slovakia Club

Poslaťod Patres10 » 01 Jan 2015, 11:14

Pred nedávnom som vám predstavil svoj nápad nadväzujúci na FM Slovakia má Talent a to spraviť vlastný klub v FM15 a pripraviť tak malý challenge pre nás, členov komunity FM Slovakia. Základnú kostru už vytvorenú mám, tím je priradený do anglickej Vanarama Conference South, súpiska je zatiaľ z hráčov, ktorí sa pridali do talentu (ale budú pridaní aj iný na doplnenie súpisky). Avšak hlavne by som potreboval pár členov, ktorí by chceli byť v realizačnom tíme. Okrem Vedúceho rozvoja mládeže, hlavného scouta, fyzioterapeuta a jedného trénera, nám chýba v podstate všetko. Takže kto by mal záujem, poprosím o pridanie vášho mena, priezviska, dátumu a mesta narodenia, silných/slabých stránok a funkcie, ktorú by ste chceli v klube zastávať (samozrejme okrem manažéra, pretože ten bude po prevzatí tímu automaticky vyhodený). Môžete dokonca uviesť aj koho (ne)máte radi, aby sme ich pridali medzi váš (ne)obľúbený personál, či klub.

Ešte stále dolaďujem pár drobných chýb (ako napr. to, že mňa ako majiteľa akosi hra po spustení prehliada a vygeneruje náhodného prezidenta klubu, ktorý vás privíta v klube), ale to do oficiálneho spustenia určite doladíme ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Re: FM Slovakia Club

Poslaťod Chymus » 01 Jan 2015, 17:57

Mame postupovat podobne ako pri hracoch, to znamena uviest 2 atributy, ktore chceme mat na hodnote 15? Pripadne nieco ine? Ci len bio data a serus?
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod Patres10 » 01 Jan 2015, 19:31

Tu už tam si, takže ty si môžeš dať pohov... A už som to aj nahodil sam... Je tam cca 20 hráčov a cca 8 zamestnancov, možno za chvíľku nahodím finálnu verziu na stiahnutie ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Patres10 » 02 Jan 2015, 02:54

Pár základných info o klube:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Chymus » 05 Jan 2015, 19:26

Aha, ja ze si mame vymysliet dalsie postavy ako zamestnancov :)

A mam tam drobnu chybu v mene. Vyzera to ako keby som mal krstne meno Pen-Nis a priezvisko Lil. Ono to malo byt naopak :P
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť