Aktuálny čas je 18 Júl 2019, 19:24 Pokročilé hľadanie

FM Slovakia chce ísť ďalej... dotazník

Potrebujete avatar, podpis, background alebo niečo iné. Požiadajte našich uživateľov.

FM Slovakia chce ísť ďalej... dotazník

Poslaťod Patres10 » 27 Mar 2014, 16:46

Neviem, asi musím mať opäť tvorivú chvíľku resp. mi múza nedočkavo klope na mozgové závity, ale už dlhšiu dobu uvažujem nielen o zmene loga pre našu stránku. Dôvodov je viacero, ale ten najhlavnejší je asi rozbehnutie vedľajšej produkcie FM Slovakia, ktorú som spomínal v začiatkoch. Možnosť tvorby a samozrejme aj predaja rôznych reklamných predmetov pod hlavičkou FM Slovakia, pre nás užívateľov (napr. tričká, šiltovky, nálepky,...) s tématikou FM ale nie len ňou. Obdobné projekty vidíte aj na iných veľkých svetových fórach a ak by z toho aj biznis nebol, stále môžme tieto suveníry použiť do súťaží resp. pri spoločných stretnutiach, aby všetci vedeli kam patríme. Zisk bude samozrejme použitý na zabezpečenie chodu stránky.

A keďže by som rád vedel aj odpoveď na otázku, čo by vás zaujalo resp. primälo ku kúpe suveníru (samozrejme okrem čo najnižšej ceny), chcem sa vás spýtať pár otázok.

1. Čo je vaša prvá asociácia pri počutí slova "Slovensko" (motív bude zapracovaný do loga stránky)?
2. Uprednostňuješ skôr krédo/heslo/citáciu alebo obrázok pri spájaní so značkou produktu?
3. Uprednostňuješ dizajn tričiek so zábavným nápisom, obrázkom alebo skôr kombináciou oboch?
4. Mal by si záujem zakúpiť si od nás suvenír?
5. Aká je maximálna suma, ktorú by si bol ochotný do kúpi suveníru investovať (kľudne napíš aj nula)?

Ďakujem každému, kto sa zúčastní.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Re: FM Slovakia chce ísť ďalej... dotazník

Poslaťod Halofon » 27 Mar 2014, 17:04

Nazdar.
1. Tatry. tatry. devín
2. fuha toto neviem. ak je to vhodne skombinovane graficky, tak je to fajn.
3. obrazok + napis. ale nech je tam fajny font. ty vies ako na to.
4. urcite ano
5. 15 - 20 euro.
Banik py**!!!
Obrázok užívateľa
Halofon
IT Support
IT Support

Som fanúšikom:: Fulham FC, FC Baník Ostrava

Poslaťod hansus82 » 27 Mar 2014, 17:07

1. Čo je vaša prvá asociácia pri počutí slova "Slovensko" (motív bude zapracovaný do loga stránky)? - ľudové kroje

2. Uprednostňuješ skôr krédo/heslo/citáciu alebo obrázok pri spájaní so značkou produktu? - obrázok

3. Uprednostňuješ dizajn tričiek so zábavným nápisom, obrázkom alebo skôr kombináciou oboch? - kombinácia oboch

4. Mal by si záujem zakúpiť si od nás suvenír? - áno

5. Aká je maximálna suma, ktorú by si bol ochotný do kúpi suveníru investovať (kľudne napíš aj nula)? - do 15 €
Obrázok
Obrázok užívateľa
hansus82
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MŠK Tesla Stropkov

Poslaťod Tefal » 27 Mar 2014, 17:31

1. mna napadne valaska, v logu najlepsie ruka drziaca valasku ;)

2. Aj aj, najlepsie je, ked je to logo a pod nim je mensim kredo... ale ak by bolo treba iba jedno, tak viac obrazok

3. kombinacia oboch, blizsie k napisu...

4. urcite ano

5. do 20 euro, zalezi samozrejme od typu suveniru
Obrázok užívateľa
Tefal
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: Petrzalka

Poslaťod Chymus » 27 Mar 2014, 21:29

1. Čo je vaša prvá asociácia pri počutí slova "Slovensko" (motív bude zapracovaný do loga stránky)?
Janosikova fujara, bryndzaky
2. Uprednostňuješ skôr krédo/heslo/citáciu alebo obrázok pri spájaní so značkou produktu?
Logo cize obrazok
3. Uprednostňuješ dizajn tričiek so zábavným nápisom, obrázkom alebo skôr kombináciou oboch?
Kombo
Na tuto otazku je povolena iba odpoved ANO cize ANO
5. Aká je maximálna suma, ktorú by si bol ochotný do kúpi suveníru investovať (kľudne napíš aj nula)?
Taka nie je. Pokial bude suvenirom nove auto tak sa to moze vysplhat aj na niekolko desiatok tisic :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Chymus
Moderator
Moderator

Som fanúšikom:: FC Parma, AJ Auxerre, Crystal Palace

Poslaťod Gigo64 » 28 Mar 2014, 07:48

Hmmm, borovička, hory, halušky....

Obrázok.

Kombinácia oboch.

Áno.

Ak by sa jednalo o tričko - 20 €, ostatné podľa druhu.

Pekný deň, prajem..
Obrázok užívateľa
Gigo64
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: Manchester United

Poslaťod Hawx » 28 Mar 2014, 09:53

1. Tatry
2. kombinácia, ale obrázok by mal byť výrazný a jednoduchý aby si ho každý zapamätal
3. kombináciou oboch
4. áno
5. podľa toto čo by to bolo a ako moc by som ho chcel :D ale si do 15 € - hlavne tričko s tématikou FM
Obrázok užívateľa
Hawx
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: Chelsea FC, Spartak Trnava

Poslaťod Slamka 17 » 28 Mar 2014, 22:17

1. Borovička alebo Bošacká

4. Jasnačka

5. 10€
Obrázok užívateľa
Slamka 17
Sponzor
Sponzor

Som fanúšikom:: MFK Košice, Lazio Roma, West Ham United

Poslaťod BorisNZ » 01 Apr 2014, 10:38

1. Čo je vaša prvá asociácia pri počutí slova "Slovensko" (motív bude zapracovaný do loga stránky)? - Dvojkríž na trojvrší

2. Uprednostňuješ skôr krédo/heslo/citáciu alebo obrázok pri spájaní so značkou produktu? - ťažko povedať, čo je viac trefné v konkrétnom prípade

3. Uprednostňuješ dizajn tričiek so zábavným nápisom, obrázkom alebo skôr kombináciou oboch? - nezáleží...

4. Mal by si záujem zakúpiť si od nás suvenír? - áno

5. Aká je maximálna suma, ktorú by si bol ochotný do kúpi suveníru investovať (kľudne napíš aj nula)? - asi 15 €
BorisNZ
Mladík
Mladík

Som fanúšikom:: FC Liverpool, AS Saint-Etienne, FKM Nové Zámky :D

Poslaťod GorilaSK » 01 Okt 2014, 12:41

1. + 2. + 3. Pri týchto bodoch ma napadla zaujímavá kombinácia na vytvorenie akéhosi futbalového dresu s tradičným ľudovým vzorom, v ktorom by bolo zapracované aj logo FM Slovakia. Dresy by sa robili na objednávku, pričom by sa kupujúcemu dorábalo meno na dres podľa jeho zadania. Týmto som zodpovedal bod 1, 2 a 3.

4. Áno, určite mám záujem.

5. Cena by mala zodpovedať kvalite výrobku, ako aj práci, ktorá za ním stojí. Suma preto nie je dôležitá, pokojne zaplatím aj viac, pokiaľ to bude stáť za to.
Obrázok užívateľa
GorilaSK
Veľká nádej
Veľká nádej

Som fanúšikom:: FC Petržalka Akadémia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť