Aktuálny čas je 20 Jún 2018, 13:17 Pokročilé hľadanie

Návod - Registrácia a objednávka cez SFM

Tu sa nachádzajú dôležité informácie od vedenia fóra

Návod - Registrácia a objednávka cez SFM

Poslaťod Patres10 » 22 Okt 2014, 11:55

Krok po kroku ako objednať Football Manager 2016 cez nášho partnera SFM:

Po nakliknutí nášho baneru budeš presmerovaný na stránku SFM:

Obrázok

Zoscroluj až k tejto sekcii

Obrázok

Následne prejdi k pokladni a postupuj podľa priloženého obrázku

Obrázok

Na konci obrazovky sumarizuješ objednávku na SFM

Obrázok

Prichádzame k samotnej platbe

Obrázok

už len stačí vyplniť údaje o karte a nákup je na konci

Obrázok

Starý návod pre FM15:
Spoiler:
Registrácia na SFM:

Update:
Akciová cena skočila.
Nová cena je *26,50 €

Aby sme sa vyhli jednotlivým "návodom" ako treba nakupovať u nášho partnera, pripravili sme pre vás malý návod. Po kliknutí na náš header resp. ktorúkoľvek našu reklamu budete presmerovaný na stránku nášho partnera. Ako prvé si potrebujete vytvoriť účet:

Obrázok

Následne treba vyplniť všetky políčka označené * (hviezdičkou). Najdôležitejšie je zadať pri Country (čiže štáte) Slovakia (Slovak Republic), čo vám následne zabezpečí nami vyjednanú cenu. Po vyplnení všetkých políčok stačte "Continue" vľavo dolu.

Obrázok

Tu vaša registrácia v podstate končí. Bol vám automaticky zaslaný email s privítaním a o vytvorení konta na stránke SFM. Stačí len kliknúť na "Continue" a prejsť k samotnému nákupu.

Obrázok

Objednávka a nákup:

Môžme prejsť k nákupu samotnému. Máte dve možnosti ako pridať Football Manager 2015 do košíka. Bud kliknete na košíček priamo v prehľade...

Obrázok

alebo prejdete priamo na daný tovar a následne kliknete na "Add to cart" (čiže pridať do košíka)

Obrázok

Následne klikneme na "Checkout" a budeme presmerovaný na dokončenie objednávky

Obrázok

V prvom kroku si môžete zmeniť "Adresu dodania" (z dôvodu ochrany osobných údajov sú informácie v screenoch zabielené). Je to len formalita pre faktúru, nakoľko sa jedná o digitálny kód (cdkey), ktorý vám bude zaslaný na vašu emailovú adresu. Bude načítaná z vašich registračných údajov, ale ak ju chcete zmeniť, máte tú možnosť cez tlačítko "Change Addres". V druhom kroku sa vyberá spôsob platby. Nakoľko pre Slovensko je len jediná možnosť a to platba kartou, stačí klinúť na "Continue".

Obrázok

V treťom kroku sa dokončuje objednávka a sú zhrnuté všetky informácie o objednávke (z dôvodu ochrany osobných údajov sú informácie v screenoch zabielené). Dôležité sú hlavne tie, ktoré som označil. Cena je 3.933,35 v Srbských dinároch, nakoľko sa jedná o srbského predajcu. Cena sa rovná PRIBLIŽNE 33 EUR (v deň písania návodu bola cena po prepočítaní 32,78 EUR, dňa 24.10. bola cena 33,36 EUR). Platba sa prepočíta kurzom (RSD/EUR) Národnej Banky Srbska a bude pripísaná v lokálnej mene predajcovi, čo je presne popísané v texte druhého rámčeka. Ak súhlasíte s týmito podmienkami, treba už len zakliknúť štvorček nižšie "Yes, I have read and agree to the terms and conditions" a dokončiť objednávku kliknutím na "Confirm Order"

Obrázok

Už stačí len po presmerovaní na eMS zadať povinné údaje o vašej karte a dokončíť platbu.

Pár dôležitých informácií na záver:

• Každý zákazník obdrží postupne dva kľúče - Beta/Full prístup
  • Beta ako aj Full prístup budú zaslané na vašu emailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Kľúč na Beta prístup vám bude zaslaný najneskôr do 24 hodín od uskutočnenia objednávky (odporúčame skontrolovať aj spam)
  • Kľúče k Full prístupu budú zasielané pred oficiálnym vydaním, čiže najneskôr pred polnocou 6. novembra 2014

Máte zaplatené, obdržali ste aj kľúč a neviete ako ďalej? Návod špeciálne len a len pre vás nájdete tu

S pozdravom
tím FM Slovakia
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Som fanúšikom:: FC Nitra & Arsenal FC

Re: Návod - Registrácia a objednávka cez SFM

Poslaťod GorilaSK » 22 Okt 2014, 17:40

Cítim sa trochu trápne, keďže som bol zrejme spúšťačom tejto témy, ale som rád, že sa o nás staráš :)

No mám však problém pri platení. Nejde mi zaplatiť mojou kartou a stále mi príde správa o prevode: "Your payment was not succesfull". Pritom by podľa tej stránky nemal byť problém s VISA kartou, navyše som s tou istou kartou už niekoľko krát platil letenky cez internet a nikdy som nemal problémy.

EDIT: Po prerušení platenia, ktoré mi nefungovalo, mi FM 2015 zmizol z košíka a namiesto toho mi ho zobrazuje v histórii nákupov. Pozeral som aj účet cez IB a nič mi z neho neodišlo.
Obrázok užívateľa
GorilaSK
Veľká nádej
Veľká nádej

Som fanúšikom:: FC Petržalka Akadémia

Poslaťod Patres10 » 23 Okt 2014, 09:18

Poprosim ťa o kontaktné údaje do správy a preverím objednávku a platbu
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod GorilaSK » 24 Okt 2014, 17:27

Ahoj. Poslal som ti súkromnú správu a medzitým mi prišiel ďalší mail od nich s odkazom na ktorý keď kliknem, hodí ma na ich stránku a pri objednávke mám poznámku "pending" z čoho mi vyplýva, že je to asi v procese riešenia, ale to slovo má viac významov. Kontroloval som IB a z účtu mi zatiaľ nič neodišlo.
Obrázok užívateľa
GorilaSK
Veľká nádej
Veľká nádej

Som fanúšikom:: FC Petržalka Akadémia

Poslaťod Patres10 » 24 Okt 2014, 20:33

Vďaka. Mas odpoved
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Patres10 » 13 Sep 2015, 08:47

Pani asi ste si všimli, že sme spustili predpredaj FM16. Navod budem aktualizovat coskoro. Ponukam vsak pre "bohazlivejsie" osoby, ktore nechcu zadavat svoje udaje, moznost zakupenia hry prostrednictvom mojej osoby. Jednoducho zaslete peniaze na moj ucet formou klasickeho prevodu alebo aj cez pay-pal ak chcete a ja hru kupim za vas ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Patres10 » 13 Sep 2015, 18:34

Pre tých, ktorí by chceli objednať hru cezo mňa, poprosím poslať peniaze prevodom na môj účet z nasledujúcimi detailami platby:

staré označenie účtu: 2188806151/0200
resp. IBAN: SK8402000000002188806151
Suma: 32 €
Info pre príjemcu: Tvoj nick + FM16
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Patres10 » 13 Sep 2015, 19:45

Návod aktualizovaný
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Patres10 » 16 Sep 2015, 19:40

DÔLEŽITÝ OZNAM!

Kvôli sťažnostiam tretích strán na "príliš nízku cenu v našom regióne", bol náš distribútor prinútený zo strany SEGA s okamžitou platnosťou zdvihnúť ceny pre predajcov mimo Balkán. Vraj vznikal monopol. Nonsens, ale čo narobíme...

Kvôli tomu sme dohodli "výnimku", kedy danú cenu udržíme ešte do konca týždňa (20.9.2015 vrátane) a od pondelku 21.9.2015 budeme musieť predávať s cenou vyššou. Jej výšku sa snažíme zraziť pod 35€. Ak ste ešte nepredobjednali, máte poslednú možnosť s touto cenou do konca týždňa.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Patres10 » 22 Nov 2015, 19:34

Náš predajca aktuálne hlási vypredané! Taktiež oznamuje, že neprijíma žiadne nové objednávky až do odvolania. Ak sa mu podarí hru naskladniť, budeme vás informovať.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Patres10
Site Admin
Site Admin

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť